Kumlama, boya, boyahane, lazer kesim, abgant büküm, büküm, silindir büküm, plazma kesim, flanş delme
1460544186_facebook-square
1460544234_twitter-square

 Çözüm Ortağınız

                     www.celikmerkezim.com

                      www.modcon.com.tr

8881

 

MODCON 2015 yılında kurulmuş uluslararası pazarda müşterileri için her türlü çelik ve makina ihtiyaçlarını karşılamak adına imalat hizmetleri sunmaktadır. Sektörde önde gelen yüklenici firmalarından biri olmayı hedefleyen MODCON en son dünya teknolojisini ve Türk mühendisliğini kullanarak yurtiçi ve yurtdışında yüksek kaliteli ürünler sunmak üzere kurulmuş genç bir kuruluştur.

 

2016 itibarı ile celikmerkezim.com üzerinden piyasa ara ürün temini için , mevcut makina parkını, kumlama ve boyahane tesisini piyasa ihtiyaçları doğrultusunda kullanıma açmıştır.

Başlıca hizmet ve faaliyetler;  lazer kesim, plazma kesim , silindir büküm, abgant büküm, kumlama ve boya işlemleri olarak özetlenebilir.  

 

MODCON Gebze Şekerpınar İmalat Tesisinde, tecrübeli mühendisler, teknisyenler ile toplam 17 çalışandan oluşan yetenekli bir kadroyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Mühendislik, İmalat, Montaj hizmetlerinden oluşan entegre hizmet paketi sayesinde müşterilerine komple ürün sunma imkanına sahip olan MODCON, tecrübeli mühendislerden oluşan ekibi ve  müşteri taleplerini  ön plana alan çalışma düzeniyle, taahhüt edilmiş zamanda problemlere en yüksek kalitede çözümler getirir ve projelerinizi en kısa süre içerisinde çalışan bir ürüne dönüştürür.

 Tamamı kendi imalatımız olan ürünlerimizin hepsi proje bazında müşterilerimizin istek, ihtiyaç ve şartlarına göre özel olarak imal edilir.

 

Hakkımızda

111
111